تلفن: 66495713 - 66491588
خوش آمدید
انسان، آگاهی، آزادی
7 استراتژی تاثیرگذار برای تبلیغ خود به عنوان نویسنده

7 استراتژی تاثیرگذار برای تبلیغ خود به عنوان نویسنده

شما فرد فریلنسری هستید که به مهارتهای خود اعتماد دارید اما نمیتوانید کاری که به دنبال آن هستید را پیدا کنید. شاید مشاغل مختلفی را امتحان کرده‌اید اما کاری که درامد مناسبی داشته باشد را پیدا نکرده‌اید. چه کاری را اشتباه انجام می‌دهید؟ امیدتان را از دست ندهید. میتوانید با چند استراتژی بازاریابی ساده شغل نویسندگی خود را ارتقا دهید. در زیر به چند نمونه از این استراتژی‌ها اشاره می‌کنیم.

  • نمونه کار تهیه کنید

افرادی که به خدمات شما علاقه مند هستند میخواهند کیفیت آثار شما را بدانند. اگر آنها ندانند که چقدر خوب می‌نویسید، شما را از میان نویسندگانی که نمونه کارهایی با کیفیت دارند انتخاب نمی‌کنند. همچنین اگر نمونه کارهای شما ویرایش شده نباشد یا غلطهای املایی داشته باشد، شما را استخدام نمی‌کنند. داشتن نمونه کار با کیفیت باعث ایجاد اعتماد بین شما و مشتریان می‌شود.

  • جاویژه خود را انتخاب کنید

مشتریان می‌خواهند نویسندگانی را پیدا کنند که با جاویژه آنها مطابقند. اگر آنها بخواهند نویسنده‌ای را انتخاب کنند که در زمینه بازاریابی کسب و کار برایشان بنویسد، فردی که نمونه کارهای او درباره رژیم‌های مدیترانه‌ای است را استخدام نمی‌کنند. از طرف دیگر ممکن است شما دقیقا کسی باشید که آنها میخواهند برای نوشتن کتابهای آشپزی از او استفاده کنند. جاویژه‌ها، حوزه تخصصی مهارت شما هستند. جاویژه به مشتریان‌تان می‌گوید شما در زمینه چه موضوعاتی می‌نویسید که به آنها کمک می‌کند شما را انتخاب کنند.

  • از شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها به نفع خود استفاده کنید

استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال کلید موفقیت در تبلیغ خود به عنوان نویسنده است. پست کردن در سایت‌های شبکه اجتماعی و ساخت وبسایت به مشتریان‌تان در پیدا کردن شما کمک می‌کنند. به لطف موضوعات ترند شده، هشتگ‌ها و پستهای قابل اشتراک گذاری، تبلیغ کردن برای خدمات خود آسان است. از ارتباط برقرار کردن با سایر افراد حاضر در صنعت خود نترسید. به دنبال افرادی مشابه خود باشید که ممکن است به محتوای جاویژه شما نیاز داشته باشند.

  • نمونه کارهای خود را به روز رسانی کنید

وبسایتی که خالی است توجه کسی را در دراز مدت جلب نمی‌کند، بنابراین نمونه کارهای خود را به روز رسانی کنید. آلبوم کارهای شما شیوه‌ای است که توسط آن مشتریان بالقوه از کارهای گذشته شما مطلع می‌شوند که میتواند شامل لینک وبسایتهایی باشد که قبلا آثاری را در آن منتشر کرده‌اید.

  • بازاریابی کردن برای خود به عنوان نویسنده را بیاموزید

بازاریابی کردن برای آثار خود تنها نیمی از معادله است. نیم دیگر بازاریابی کردن برای خودتان است. بازاریابی کردن برای خود یعنی ارتباط برقرار کردن با افرادی از جاویژه خود و شناخته شدن به عنوان فردی متخصص در زمینه تخصصی خود. دو شیوه بسیار خوب برای معروف شدن در حوزه خود عبارتند از شبکه سازی و شرکت در اجتماعات نویسندگی

  • با تغییرات الگویی همگام باشید

به تغییرات الگویی بازار جاویژه خود دقت کنید. این الگوها نشان می‌دهند که مردم چه محصولاتی را خریداری می‌کنند و کدام جاویژه‌ها سودآورترند. اگر مردم در این حوزه‌ها مطلب می‌خوانند، میتوانید آنها را تشویق به خواندن مطالب خود کنید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست چون موضوعی مد روز است منحصرا درباره آن بنویسید. شما ابتدا باید درباره موضوعاتی که برایتان مهم است بنویسید و بعد روی الگوهایی که برایتان جالب است سرمایه گذاری کنید.

  • مهارتهایتان را تقویت کنید

اگر شما نوشته‌ای را بد بنویسید تمام شیوه‌های بازاریابی دنیا نیز نمیتوانند کمکی به فروش نوشته‌تان بکنند. اگر می‌خواهید تلاشهایی که برای بازاریابی محتوای خود می‌کنید ارزش داشته باشند باید مهارتهایتان را تقویت کنید. هر چه در زمینه نویسندگی بهتر شوید، مشتریان‌تان راضی تر می‌شوند. اگر می‌خواهید بازخوردهای سازنده‌ای دریافت کنید و بر اساس آنها کارتان را ارتقا دهید، لازم است تا  نقدها و توصیه‌های بیشتری را مد نظر قرار دهید.   

دیدگاهتان را بنویسید

کارت خرید

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.